top of page

WIM HOF MEETODI
KURSUSED
ETTEVÕTTELE

”Kui soovid luua võimsat meeskonda,   siis pane nende tervis ja heaolu 

 oma edu vundamendiks."

 

MADIS MEISTER

Iga eduka meeskonna aluseks on tugevad ja terved liikmed, kes on inspireeritud tegutsema ühise eesmärgi nimel ning kes ei anna alla ka siis, kui ajad on keerulised ja stressitase kõrge.

Wim Hof Meetodi koolitused annavad meeskonnale praktilised tööriistad - kuidas oma tervise eest hoolitseda ja stressiga paremini toime tulla.

3 alustala - hingamine, karastamine, meeletreening

Hingamine on üks kõige lihtsamaid ja kiiremaid viise oma sisemise seisundi muutmiseks. Kui vajame rohkem energiat või paremat keskendumist või on uinumisega probleeme - teadlik hingamine on esimene tööriist, mille poole pöörduda.

Karastamine tugevdab immuunsüsteemi ja tõstab õnnehormoonide taset. Tervemad ja õnnelikumad meeskonna liikmed - tervem ja tugevam ettevõte.

 

Tähelepanu on tänapäeval kõige väärtuslikum valuuta. Meeletreening on see, mis aidab keskenduda õigele suunale ja sellele, mis on päriselt oluline.

LAE ALLA 
WIM HOF MEETODI KURSUSTE TUTVUSTUS
ERINEVAD VARIANDID ETTEVÕTETELE

WIM HOF MEETODI HINGAMISE TÖÖTUBA 1

Töötoa käigus saab nii teoreetilise ülevaate Wim Hof Meetodist, kui ka praktilise kogemuse läbi Wim Hof Meetodi hingamissessiooni ( 25min).

See hingamistehnika on lihtne ja kiiresti omandatav, kuid väga võimas vahend toetamaks igapäevaselt oma füüsilist ja vaimset tervist, et saaksime olla õnnelikumad-tugevamad-tervemad.
Vastavalt ajaraamile on võimalik lisada ka harjutusi ettevalmistuseks ja hingamise avardamiseks. Inspiratsioon avastada hingamistehnikate võimalusi.

45min - 1.5h

5 - 99 inimest*

kohapeal / online

WIM HOF MEETODI HINGAMISE TÖÖTUBA 2

Pikemas Wim Hof Meetodi hingamise töötoas saab põhjalikuma ülevaate meetodist ning hingamise olulisusest ja võimalustest üldisemalt.
Miks hingamine on oluline ja kuidas teadlikku hingamist oma tervise heaks kasutada. Lisaks teooriale teeme pikema Wim Hof Meetodi hingamissessiooni (1h), mis annab praktilise kogemuse, tõstab energiat ja viib lõpuks sügavasse lõdvestusse. Lisaks ettevalmistavad harjutused, mis aitavad hingamissüsteemi paremini avada ja efektiivsemaks muuta.

Treskifest_SilverTõnisson_011_13082022.jpg

2h - 2.5h

5 - 99 inimest*

kohapeal / online

AVASTA HINGAMISE VÕLU JA MUUDA OMA SEISUNDIT!

Hingamine on üks kiiremaid ja lihtsamaid viise oma seisundi muutmiseks. See töötuba keskendubki hingamise mõjule ja võimalustele laiemalt. 
Praktikas õpime kasutama 3-5 erinevat hingamistehnikat, mis aitavad igapäevastes olukordades muuta oma seisundit vastavalt vajadusele - hommikul energia tõstmiseks, päeval keskendumiseks ning õhtul uinumiseks. Lühikesed praktilised harjutused igapäevaseks kasutamiseks.

GPTempDownload 2.jpg

45min - 1.5h

5 - 99 inimest*

kohapeal / online

WIM HOF MEETODI
BAASKURSUS

(LÜHEM VERSIOON)

Wim Hof Meetodi baaskursus annab praktilise kogemuse ja vajalikud teadmised, kuidas teadlikult ja turvaliselt oma füüsilist ja vaimset tervist toetada ning tugevdada läbi hingamispraktikate, karastamise ja meeletreeningu. 
Teoorias vaatame täpsemalt, mis kehas toimub hingamispraktikate ja karastamisel ajal ning kuidas see meile kasulik on. 
Praktikas teeme Wim Hof Meetodi hingamissessiooni (35-50min) ning võimalus on käia jäävannis karastamas. Jäävannis karastamine on muidugi vabatahtlik ning igaüks saab teha kaasa vastavalt oma võimekusele ja vajadusele.

WHM slider icebath.jpg

2 - 3h

5 - 25 inimest*

kohapeal

jäävanniga

WIM HOF MEETODI
BAASKURSUS

(TÄISPIKK VERSIOON)

Wim Hof Meetodi baaskursus annab praktilise kogemuse ja vajalikud teadmised, kuidas teadlikult ja turvaliselt oma füüsilist ja vaimset tervist toetada ning tugevdada läbi hingamispraktikate, karastamise ja meeletreeningu. 
Töötuba sisaldab põhjalikku teooriat - mis kehas toimub hingamispraktikate ja karastamisel ajal ning kuidas see meile kasulik on. Samuti räägime levinumatest vigadest karastamise puhul ja kuidas neid vältida. 
Oluline osa on ka meeletreeningul - kuidas teadlikult suunata oma mõtteid ning ennast väljakutseteks ette valmistada ja stressiga paremini toime tulla. 
Praktikas teeme pikema Wim Hof Meetodi hingamissessiooni (~1h) ning võimalus on proovile panna ennast jäävannis. Külmaga karastamine on muidugi vabatahtlik ning igaüks saab teha kaasa vastavalt oma võimekusele ja vajadusele. 
Täispikk kursus toimub kahes osas, kus esimene pool keskendub hingamisele ning teine pool meeletreeningule ja karastamise praktikale. Pikem versioon annab võimaluse luua võimsat meeskonna tunnetust ja ühtsustunnet, paremat omavahelist mõistmist ja tegutsemiseks vajalikku powerit!

DJI_0477 (1) 2_edited.png

4 - 6h

5 - 25 inimest*

kohapeal

jäävanniga

*vajadusel on võimalik organiseerida kursuseid ka suurematele gruppidele

Kursuseid viib läbi Madis Meister, kes on sertifitseeritud 2.taseme Wim Hof Meetodi instruktor ning kelle kursustel ja töötubades on kokku osalenud rohkem kui 1200 inimest.

Omades laialdasi teadmisi ja kogemusi lisaks Wim Hof Meetodile ka erinevatest teraapiatehnikatest, muusikast ja enesearengutehnikatest, loob Madis inspireerivaid ja põnevaid koolitusi, mis kasvatavad inimestes teadlikkust oma tervisest ja võimalustest selle toetamiseks.

Osalejad saavad praktilise kogemuse kuidas erinevaid harjutusi ja tehnikaid oma tervise toetamiseks ja arendamiseks igapäevaselt kasutada.

Treskifest_SilverTõnisson_004_13082022.jpg

"Suur-suur aitäh sulle, Madis, ilma sinuta poleks see minu jaoks võimalik olnud. Koolituspäev oli hästi üles ehitatud. Sina ise, koolitajana, super!

Motiveeriv. Rahulik. Mõnus hääl hingamisharjutuse jaoks.

Tahaksin juba minna jääauku ja proovida kas see on võimalik ka

ilma sinu juhendamiseta :) "

Eeva Salusoo, Aqva Hotel & Spa

KÜSI PAKKUMIST

Personaalse hinnapakkumise saamiseks palun täida vorm.

Täpsustavad küsimused

Vali kellaaeg

Aitäh ühendust võtmast! Vastame 2 tööpäeva jooksul.

MADIS MEISTER

bottom of page