top of page

E, 18. apr

|

Hingamise väljakutse

TASUTA! "Kevadine puhastus" Wim Hof Meetodi hingamisega

14 päevane hingamise väljakutse

Registration is closed
See other events
TASUTA! "Kevadine puhastus" Wim Hof Meetodi hingamisega
TASUTA! "Kevadine puhastus" Wim Hof Meetodi hingamisega

Time & Location

18. apr 2022, 08:00 – 01. mai 2022, 23:59

Hingamise väljakutse

Guests

About the event

Kevadpuhastus Wim Hof Meetodi hingamisega!

Kevad on aeg mil loodus tärkab ja hakkab uus elutsükkel. Ja juba ammustest aegadest on inimesed kevadel teinud erinevaid praktikaid, et oma keha talvisest väsimusest puhastada ja keha kosutada.  Kes paastub, kes hakkab rohkem liikuma, kes praktiseerib WHM hingamistehnikaid.

Kutsun Sind osalema 2 nädalasel kevadpuhastusel Wim Hof Meetodi hingamispraktikaga!

Wim Hof Meetodi hingamistehnika on väga lihtne, kuid võimas vahend toetamaks oma keha nii füüsilisel kui vaimsel tasandil. See toetab immuunsüsteemi tasakaalu, hormonaalsüsteemi, mis oma korda mõjutab sinu emotsionaalset seisundit, elavdab vereringe tööd ja seedimist, aitab kehal jääkainetest ja toksiinidest vabaneda ning leevendab stressitaset.

Eesmärk on 2 nädala jooksul vähemalt 5-päeval nädalas teha WHM hingamisharjutusi, et oma keha igal tasandil puhastada ja toetada.

Peale registreerimist saadan Sulle e-maili koos lingiga, kust leiad juhendatud WHM hingamissessiooni, toetava muusika hingamiseks ja ka töölehe, et oma edusammudel silma peal hoida. 

23. ja 30. APRILL oled oodatud ka ONLINE HINGAMISSESSIOONILE grupis zoomi vahendusel, kus teeme pisut sügavama ja pikema hingamissessiooni ning samuti on võimalus küsida küsimusi või jagada oma seniseid kogemusi. 

(Zoomi lingi saadan eraldi e-mailiga)

Osalejate vahel loosin välja ka raamatu "Wim Hofi Meetod - Käivita oma tõeline sisemine potentsiaal"

 NB! Wim Hof Meetodi hingamistehnikad EI SOBI rasedatele ja epileptikutele! Südame- ja veresoonkonna, neeru-, kopsuhaiguste ja muude tõsiste haiguslike seisundite puhul on eelnevalt vajalik konsulteerida oma arstiga!

Mõnusat hingamist ja puhastumist!

Share this event

bottom of page