top of page

N, 25. nov

|

@ZOOM

TASUTA! Wim Hof Meetodi online hingamissessioon

Üritus on TASUTA! Toeta oma tervist, immuunsüsteemi ja vaimset heaolu Wim Hof Meetodi hingamispraktikaga.

Registration is Closed
See other events
TASUTA! Wim Hof Meetodi online hingamissessioon
TASUTA! Wim Hof Meetodi online hingamissessioon

Time & Location

25. nov 2021, 19:00 GMT +2

@ZOOM

About the event

Toeta oma tervist, immuunsüsteemi ja vaimset heaolu Wim Hof Meetodi hingamispraktikaga.

Sessioonil praktiseerime lihtsaid, kuid võimsaid hingamistehnikaid, läbi mille oleme võimelised mõjutama oma autonoomset närvisüsteemi, immuunsüsteemi ja veresoonkonda. See omakorda aitab vähendada põletikke, leevendada stressi ning sügavalt lõdvestuda. Hingamine on justkui võti meie keha ja meele ühendamisse. Hingamissessioonil võid kogeda nii erinevaid füüsilisi aistinguid kui ka sügavat sisemist ühendatust oma olemusega. See on ka sisemine töö iseendaga - lastes lahti vanadest mustritest ja uskumustest, saame luua muutusi nii füüsilisel kui vaimsel tasandil.

Tehnika on lihtne ja kiiresti omandatav. Hingamissessioone saadab spetsiaalselt selleks valitud muusika, mis aitab kehal lõdvestuda ja kogeda sügavaid meelerännakuid.

Kestvus ~1h.

Üritus on  TASUTA! Vajalik REGISTREERMINE!

Registreerida saad siin: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUqcOiopzojGtBKCrF4TaovOPvWDppIMxRw

Sessioonil osalemiseks peaks olema telefonisse või arvutisse installitud Zoom tarkvara, hea kui on võimalus kasutada ka kaamerat.

Säti endale mõnus koht, kus saad lamada või mugavalt istuda, võid peale võtta pleedi. Parem on hingamisharjutusi teha tühja kõhuga, nii et vähemalt 1h võiks olla söömisest vahet.

Hingamist juhendab Madis Meister, kes on sertifitseeritud Wim Hof Meetodi instruktor, muusik ning erinevate teraapiliste ja energiapsühholoogia tehnikate praktik.

NB! Hingamistehnikad ei sobi rasedatele või epileptikutele! Südame- ja veresoonkonna-, neeru- ja kopsuhaiguste korral on vajalik eelnevalt konsulteerida oma arstiga.

Küsimuste korral võta minuga ühendust!

Kohtumiseni 25.november kell 19:00!

Share this event

bottom of page