top of page

WIM HOF MEETODI
RETRIIT

ehk

HEAOLUPUHKUS

Võrumaa looduse keskel
10 - 12 veebruar 2023

Astume välja oma tavapäraselt rajalt ning lubame endal kogeda elu oma loomulikus olekus. Tuleme kokku Rõuge ööbikuorgu, kus kolme päeva jooksul teeme toetavaid praktikaid, hingame, lõdvestume, liigutame, karastame, avardame oma meelt

ja näitame endale uusi võimalikkuseid.

Võrumaal käib aeg teisiti,
meil “aigu om”.

Siin ei ole kohustusi, siin on võimalused.
Siin on kõrged kuplid ja mühisevad metsad.
Siin on kosutavad saunad, tiik ja hõrgud road.
Siin on hubased toad ja sügav uni.
Siin on uskumatult lahe seltskond

ja meeldejäävad kogemused.

Kui mõtteis on vaikus, kehas voolab elujõud ja
hing tunneb rahulolu,

saab esile tulla sinu loomulikkus ja loovus.

Siis saavad hoogu uued ideed,

saavad kergusega tehtud vajalikud tegemised ja

õlgadelt pühitud see, mida enam pole vaja.

Retriidi lõppu ja iseenda vägevust tähistame matkaga,

mis viib meid Rõuge Pesapuu torni tippu...

 ...lühikestes pükstes!  ;)
Torti saab muidugi ka!

Ja lihtsalt meeldetuletuseks:

“Me ei valluta mitte tippu, vaid iseennast.”
ehk igaüks saab kaasa teha täpselt nii palju kui on soovi ja vajadust.

Retriir 2022 grupipilt.jpg

HEAOLU RUUMI LOOVAD

cover pic website 29.09 (4).jpg

MADIS MEISTER

Wim Hof Meetodi instruktor

"Wim Hof Meetod on aidanud mul jõuda parema füüsilise terviseni, olla emotsionaalselt tasakaalukam, stressirohketes olukordades aidanud lõdvestuda ja suurendanud usaldust, et olen võimeline palju rohkemaks kui eelnevalt arvasin.
Retriidil hoian Sulle ruumi hingamissessioonidel ja karastamise praktikatel. Samuti jagan oma kogemusi ja teadmisi kuidas Wim Hof Meetodi tehnikaid turvaliselt praktiseerida ja oma tervist sellega toetada."

IMG_1138_edited.jpg

EVA-LOTTA VUNDER

Laulja, muusik ja empaatiaruumi hoidja

"Olen helide ja energeetilise harmoonia armastaja, nähtava ja nähtamatu ruumi hoidja. Oma kohalolu, muusika ja pisikeste argiste panustega aitan kaasa mõnusa, turvalise ja hoitud keskkonna loomisele. Olgu see hingamissessioonide kaasjuhendamine ja lisatoetuse pakkumine, helimaastike loomine ning hoolitsemine selle eest, et sul oleks alati soe jook ja kõik vajalik käepärast."

DSC_3148.jpg

KEIJO TISMUS

aka. Deejay K.O

Teie ette astub afro house DJ, keda tuntakse kui ka Eesti energilisemat raputajat tantsusaalides.

Deejay K.O ütleb nii: "Viin teid vabastavale rännakule läbi ekstaatilise tantsu. Mu muusikavalik on põnev, eksootiline ja energiline.

Ekstaatiline tants aitab sul saada keha ja hingega kontakti ning pärast tantsu tunned mõnusat kergust.
Paneme su silmad särama!"

272058294_313523420724920_34662912781398

KADRI KARU JA MARKUS MEKK

Vana-Võromaa Vegan

"Meile meeldib süüa teha ja ise hästi süüa! Sel retriidil pakume Sulle täistaimset toitu, mis ergutab meeli ja kosutab keha."

VÕRUMAA LOODUS

Retriidil on võimalus nautida ürgset Võrumaa loodust, mõnuleda soome- ja tünnisaunas, puhata hubastes tubades, kosutada end tervisliku söögiga ning veeta aega koos sõbralike avatud inimestega.
Rõuge Ööbikuoru ümbrus oma mägede, orgude ja allikatega on looduslikult väga ilus ja võimas paik, kus on lihtne lasta stressil ja muremõtetel minna, olla kohal ja tunda elust rõõmu.

Screenshot 2023-01-10 at 16.52_edited.jpg

Raivo Sinijärv

Ja nüüd ma olengi siin ja kirjutan teile, et südamest tändada selle eest mida te teete ja see mis te olete. Need kõik tehnikad, mis me tegime on küll toredad kuid ilma teieta pole need üldse need. Võiks öelda: Madis Eva-Lotta meetod (feat. Keijo) Ma ei oska kuidagi sõnadesse panna kuidas teid tänada.

WIM HOF MEETODI
PRAKTIKAD

logo breathe.png

HINGAMIS-
TEHNIKAD

Hingamine on justkui võti meie keha ja meele ühendamisse. Retriidil praktiseerime lihtsaid, kuid võimsaid hingamistehnikaid, läbi mille oleme võimelised mõjutama oma autonoomset närvisüsteemi, immuunsüsteemi ja veresoonkonda. See aitab vähendada põletikke, leevendada stressi ning sügavalt lõdvestuda.  Hingamissessioonil võid kogeda nii erinevaid füüsilisi aistinguid kui ka sügavat sisemist ühendatust oma olemusega. See on ka sisemine töö iseendaga - lastes lahti vanadest mustritest ja uskumustest, saame luua muutusi nii füüsilisel kui vaimsel tasandil. 

logo cold.png

KARASTAMINE

Külmateraapia suurim võlu peitub sisemises vaikuses, mille saavutame lõdvestudes ebamugavasse olukorda. Olles suuteline lõdvestuma jäävannis, on meil palju lihtsam lõdvestuda ka igapäevastes stressirohketes olukordades. Ekstreemsetes tingimustes aktiveerime oma primaarsed ajuosad – ajutüvi ja limbilise süsteemi, tänu millele saavad tasakaalustuda meie keha loomulikud protsessid ja isetervenemise võime. Meie keha on imeliselt võimekas, meil on lihtsalt vaja anda talle võimalus oma tarkust kasutada. Retriidil saab karastada allikaaveega tiigis ning viimasel päeval teeme ka matka lühikestes pükstes!

logo mind.png

MEELETREENING

Meil on võime teadlikult kasutada ja suunata oma meelt, luues sellega ise oma kogemusi. Kui oleme ennast häälestanud mõttele, et jäävannis on rõvedalt külm, valus ja ebameeldiv – siis nii ongi, ja me ei suuda sellesse lõdvestuda. Kui häälestad oma meele lõdvestusele, alistumisele ja rahule siis seda sa jäävannis ka koged.
Õppides kasutama oma meelt, saavutame kontrolli oma emotsionaalse ja füüsilise seisundi üle. Oskus teadlikult lõdvestuda on hea tervise alus ja pühendumine loob järjepidevad harjumused, mis kannavad meid läbi elu.

GPTempDownload 116_edited.jpg

LISAKS

PÕNEVAD ÜLLATUSED!

GPTempDownload 117.JPG

REGISTREERIMINE

WIM HOF MEETODI RETRIIT

10.-12. veebruar 2023 Võrumaal
Saabumine reedel alates 17:00
Lahkumine pühapäeval kell 15:00

HIND: 390€

(90€ tagastamatu ettemaks* + 300€ kohapeal)

Hind sisaldab:
3-päevane retriit 
praktikad

2 ööd majutust

(2-4 kohalistes tubades)

6 toidukorda (taimetoit)

Registreerimiseks täida allolev vorm või

kirjuta oma osalemise soovist: 

madis@madismeister.com

Kohtade arv on piiratud!

*koha broneerimiseks on vajalik ettemaks (90€), mis on tagastamatu, kuid ootamatul põhjusel retriidile mitte tulemise korral on hiljem võimalus kasutada seda Wim Hof Meetodi baaskursuse piletina. Ürituse ära jäämise korral tagastatakse ka ettemaks.

OLULINE

Retriidil osalemiseks ei ole vajalik eelnev kogemus Wim Hof Meetodi tehnikate praktiseerimisel, aga on oluline olla hea füüsilise ja vaimse tervise juures.

Wim Hof Meetodi tehnikad ei sobi rasedatele ega epileptikutele!

Südame-, neeru-, kopsuhaiguste ja muude tõsiste haiguslike seisundite puhul võta eelnevalt minuga ühendust ja konsulteeri oma arstiga, kas see sinu jaoks sobib.
Enne üritust tuleb täita ka tervisedeklaratsioon ja isikliku vastutuse avaldus,

mille saadan peale registreerimist. 
 

Kui tekib küsimusi siis võta julgelt ühendust!

REGISTREERI

Peale registreerimist saadan e-mailiga vajaliku info ja ettemaksu arve.

Aitäh registreerimast! Võtame sinuga hiljemalt 2-tööpäeva jooksul ühendust!

bottom of page