top of page
DSC06091-4.jpg

WIM HOF MEETODI RETRIIT

HEAOLUPUHKUS VÕRUMAAL

09.- 11. veebruar

GPTempDownload 116_edited_edited.jpg


Siin on kõrged kuplid ja mühisevad metsad.
Siin on kosutavad saunad ja tervistavad allikad.
Siin on hubased toad ja sügav uni.
Siin on hõrgud söögid,

 uskumatult lahe seltskond

ja meeldejäävad kogemused.
Siin saab sügavalt hingata,

koguda uut energiat
ja tunda, et "aigu om!"*

*aega on

Selle aasta teemaks on "VÄLJAHINGAMINE".
Just väljahingamine on see, mis viib meie keha lõdvestusse.
Igapäevaelus tihti "ahmime" õhku sisse,

et jõuaks rohkem,

et asjad liiguksid kiiremini,
et mitte maha jääda. Kuid selleks,

et saaksime hingata endasse uut energiat,

on kõigepealt vaja hingata välja!

 Mida rohkem lubame endal kõikides tegevustes ja olukordades välja hingata, seda rohkem saame vastu võtta, elada kooskõlas oma vajadustega ning tunda elust tõeliselt rõõmu ja rahuldust.

IMG_5891.heic
File_015.jpeg

Kolme päeva jooksul teeme erinevaid toetavaid praktikaid,
hingame, lõdvestume, liigutame, karastame, saunatame, avardame oma meelt 
ja n
äitame endale uusi võimalikkuseid.
Laseme Võrumaa loodusel ennast inspireerida ja tasakaalustada.


Loome endas heaolu.

Retriidi lõppu ja iseenda vägevust tähistame matkaga,

mis viib meid Rõuge Pesapuu torni tippu...

 ...lühikestes pükstes!  ;)
JAH! Sa suudad seda!
Torti saab muidugi ka!

GPTempDownload 117.JPG
Pic 002 retriit (pesapuu1)-3.png

Ja lihtsalt meeldetuletuseks:
“Me ei valluta mitte tippu, vaid iseennast.”

Selgituseks, et kui sul on jäänud piltide tõttu mulje, et me retriidil oleme pidevalt külmas ja ainult karastame, siis tegelikult on põhiline rõhk hingamispraktikatel ning karastamine ei ole kohustus, vaid võimalus.
Igaüks saab kaasa teha täpselt nii palju kui on soovi, vajadust ja võimekust.

Retriir 2022 grupipilt.jpg

WIM HOF MEETODI
PRAKTIKAD

Hingamine on justkui võti meie keha ja meele ühendamisse. Retriidil praktiseerime lihtsaid, kuid võimsaid hingamistehnikaid, mis aitavad luua kontakti sinu sisemiste ressursside ja potentsiaaliga. Võimalus on kogeda nelja pikemat hingamissessiooni ja lisaks Wim Hof Meetodi hingamistehnikale on mitmeid muid harjutusi ning hingamispraktikaid, et hingamissüsteemi avada ja optimaalselt tööle panna. Hingamispraktikate ajal võid sa kogeda nii erinevaid füüsilisi aistinguid kui ka sügavat sisemist ühendatust oma olemusega. See on ka sisemine töö iseendaga - lastes lahti vanadest mustritest ja uskumustest, saame luua muutusi nii füüsilisel kui vaimsel tasandil.

logo breathe.png

HINGAMIS-
TEHNIKAD

logo cold.png

KARASTAMINE

Külmateraapia suurim võlu peitub sisemises vaikuses, mille saavutame lõdvestudes ebamugavasse olukorda. Olles suuteline lõdvestuma jäävannis, on meil palju lihtsam lõdvestuda ka igapäevastes stressirohketes olukordades. Ekstreemsetes tingimustes aktiveerime oma primaarsed ajuosad – ajutüvi ja limbilise süsteemi, tänu millele saavad tasakaalustuda meie keha loomulikud protsessid ja isetervenemise võime. Meie keha on imeliselt võimekas, meil on lihtsalt vaja anda talle võimalus oma tarkust kasutada. Retriidil saab karastada allikaaveega tiigis ning viimasel päeval teeme ka matka lühikestes pükstes! Igaüks saab kaasa teha vastavalt oma võimekusele. Matkale võtame ka soojad riided kaasa, juhul kui peaks poolel teel liiga külm hakkama. Kõik on sellega hakkama saanud!

logo mind.png

MEELETREENING

Meil on võime teadlikult kasutada ja suunata oma meelt, luues sellega ise oma kogemusi. Kui oleme ennast häälestanud mõttele, et jäävannis on rõvedalt külm, valus ja ebameeldiv – siis nii ongi, ja me ei suuda sellesse lõdvestuda. Kui häälestad oma meele lõdvestusele, alistumisele ja rahule siis seda sa jäävannis ka koged. Õppides kasutama oma meelt, saavutame kontrolli oma emotsionaalse ja füüsilise seisundi üle. Oskus teadlikult lõdvestuda on hea tervise alus ja pühendumine loob järjepidevad harjumused, mis kannavad meid läbi elu. Retriidil teeme mitmeid harjutusi, mis panevad sinu mõtlemise teistmoodi tööle ja viiavad tavapärasest mustrist välja - aga seda kõike lõbusal ja mängulisel viisil!

Lisaks Wim Hof Meetodi praktikatele on veel muid põnevaid teemasid ja tegevusi, mis on inpsireeritud märksõnadest: SEIKLUS, MÄNG, VÄRSKUS, RÕÕM, PUHKUS.

HEAOLU RUUMI LOOVAD

DSC03776 2.jpg

MADIS MEISTER

Wim Hof Meetodi instruktor

Wim Hof Meetodi retriit on minu jaoks saanud üheks olulisemaks talviseks sündmuseks, mida oodates tunnen põnevust, elevust ja seikluslikust.
Seal on võimalus avastada iseenda uus külgi, proovida, katsetada, mängida uute ideedega ja kogeda toetavat ruumi, mis kutsub ühenduma iseenda ja kõikide nende ägedate inimestega, kes sinna kokku tulevad.

Wim Hof Meetodi praktikad on midagi palju enamat ja sügavamat kui lihtsalt üks hingamisharjutus ja jääaugus karastamine.
See on põnev retk, mis aitab ühenduda oma sisemiste ressursside, potensiaali ja loominguga.

 

DSC03978-2.jpg

EVA-LOTTA VUNDER

Hääle- ja kehatöö õpetaja, laulja, laulukirjutaja

Üle 7 aasta inimeste ja häälega töötamist on mulle õpetanud väljahingamise olulisust. Väljahingamine kehapingete vabaksandmisena on otsene viis tulla oma keha, tunnete ja vajadustega kontakti ning õppida eneseregulatsiooni oma potensiaali optimaalseimaks väljendamiseks mistahes olukorras või eluvaldkonnas. Väljahingamist maandava praktikana saab rakendada kõikides argistes tegevustes ja olukordades ning see on eeldus ka iseenda ning elu pakutava vastuvõtmisele. Retriidil teeme koos väljahingamise kogemust toetavaid praktikaid ning kehakontakti tugevdavaid hääle-ja kehamänge.

DSC01635-02.jpg

KEIJO TISMUS

aka. Deejay K.O

Olen nii ekstaatilise tantsu DJ, Osho aktiivsete meditatsioonide juhendaja kui ka Wim Hof meetodi pikaaegne sõber. Retriidile tulen jagama oma kogemusi, mõnusat meeleolu ja positiivset energiat. 
Koos Madise ja Eva-Lottaga viime teid ka vabastavale ja lõbusale tantsurännakule, kus igaüks saab oma sisemise lapse valla päästa.

IMG_6382_edited.jpg

KADRI KARU JA MARKUS MEKK

Vana-Võromaa Vegan

"Meile meeldib süüa teha ja ise hästi süüa! Sel retriidil pakume Sulle täistaimset toitu, mis ergutab meeli ja kosutab keha."

ASUKOHT JA MAJUTUS

File_002(1).jpeg
Ojaperve-peomaja-25-1-1030x580_edited.jp

Meie päralt on kaks hubast maja:

Tindioru talu ja Ojaperve Peomaja - üks ühel pool Pesapuu torni, teine teisel pool.
Majutus on 2-3 kohalistes tubades - kui soovid kindlasti laia voodiga kahest tuba, siis kirjuta see soov registreerimisvormi.
Tindioru talus on olemas soome saun ja tünnisaun, allika veega tiik, toitlustus ning Ojaperve peomajas teeme hingamispraktikaid ja muid põnevaid tegevusi.

Tubadesse pääseb reedel kella 17:00-st ning check-out pühapäeval kell 15:00.


Retriidil on võimalus nautida ürgset Võrumaa loodust.
Rõuge Ööbikuoru ümbrus oma mägede, orgude ja allikatega on looduslikult väga ilus ja võimas paik, kus on lihtne lasta stressil ja muremõtetel minna, olla kohal ja tunda elust rõõmu.

AJAKAVA

Võrumaal "aigu om" ehk aega on!
Kuigi meil on kindel programm, siis hoolitseme selle eest,

et jõuaksid "Võrumaa aega" ;)
Praktikate kohta, mida retriidil teeme, saad lugeda siit.

GALERII

TAGASISIDE RETRIIDILE:

Screenshot 2023-01-10 at 16.52_edited.jpg

Raivo Sinijärv

Ja nüüd ma olengi siin ja kirjutan teile, et südamest tändada selle eest mida te teete ja see mis te olete. Need kõik tehnikad, mis me tegime on küll toredad kuid ilma teieta pole need üldse need. Võiks öelda: Madis Eva-Lotta meetod (feat. Keijo) Ma ei oska kuidagi sõnadesse panna kuidas teid tänada.
IMG_6324.heic

Ees on ootamas kolm põnevat, avardavat ja väekat päeva!
See on 
võimalus kogeda sisemist vaikust, lõdvestust ja elujõu voolamist.
See on võimalus hingata välja!

Kui sul on tekkinud retriidi kohta küsimusi, siis võta julgelt ühendust kas all oleva vormi kaudu või kirjuta madis@madismeister.com

Peatse kohtumiseni Võrumaal!

GPTempDownload 117.JPG

REGISTREERIMINE

WIM HOF MEETODI RETRIIT

09. - 11. veebruar 2024 Võrumaal
Saabumine reedel alates 17:00
Lahkumine pühapäeval kell 15:00

HIND: 390€

(90€ tagastamatu ettemaks* + 300€ kohapeal)

Hind sisaldab:
3-päevane retriit 
kõik praktikad

2 ööd majutust

(2-3 kohalistes tubades)

6 toidukorda (taimetoit)

Registreerimiseks täida allolev vorm või

kirjuta oma osalemise soovist: 

madis@madismeister.com

Kohtade arv on piiratud!

*koha broneerimiseks on vajalik ettemaks (90€), mis on tagastamatu, kuid teatades hiljemalt 48h enne ürituse algust oma mittetulekust, on hiljem võimalus kasutada seda Wim Hof Meetodi kursuste osalustasu (osaliseks) katteks. Ürituse ärajäämise korral tagastatakse ka ettemaks.

OLULINE

Retriidil osalemiseks ei ole vajalik eelnev kogemus Wim Hof Meetodi tehnikate praktiseerimisel, aga on oluline olla hea füüsilise ja vaimse tervise juures.

Wim Hof Meetodi tehnikad ei sobi rasedatele ega epileptikutele!

Südame-, neeru-, kopsuhaiguste ja muude tõsiste haiguslike seisundite puhul võta eelnevalt minuga ühendust ja konsulteeri oma arstiga, kas see sinu jaoks sobib.
Enne üritust tuleb täita ka tervisedeklaratsioon ja isikliku vastutuse avaldus,

mille saadan peale registreerimist. 
 

Kui tekib küsimusi siis võta julgelt ühendust!

REGISTREERI

Peale registreerimist saadan e-mailiga vajaliku info ja ettemaksu arve.

Aitäh registreerimast! Võtame sinuga hiljemalt 2-tööpäeva jooksul ühendust!

bottom of page