WIM HOF MEETODI
RETRIIT

11.-13. veebruar
VÕRUMAAL

3-päevane Wim Hof Meetodi retriit pakub põnevust ja väljakutseid, võimalust puhata ja sügavalt lõdvestuda. Selle aja jooksul saad avastada oma piire ja avardada oma võimeid - kasutades hingamist, külmaga karastamist ning oma meelt. Õpid paremini tunnetama, tajuma ja kontrollima oma keha ning sisemaailma. Võtad enda kätesse oma füüsilise ja vaimse tervise.

VIIMASED 3 KOHTA!
REGISTREERI SIIN

 
image00138 copy 4.jpg
 
IMG_4594 2.jpg

HINGAMINE

Retriidil praktiseerime lihtsaid, kuid võimsaid hingamistehnikaid, läbi mille oleme võimelised mõjutama oma autonoomset närvisüsteemi, immuunsüsteemi ja veresoonkonda. See omakorda aitab vähendada põletikke, leevendada stressi ning sügavalt lõdvestuda. Hingamine on justkui võti meie keha ja meele ühendamisse. Hingamissessioonil võid kogeda nii erinevaid füüsilisi aistinguid kui ka sügavat sisemist ühendatust oma olemusega. See on ka sisemine töö iseendaga - lastes lahti vanadest mustritest ja uskumustest, saame luua muutusi nii füüsilisel kui vaimsel tasandil.

 

KARASTAMINE

Külmateraapia suurim võlu peitub sisemises vaikuses, mille saavutame lõdvestudes ebamugavasse olukorda. Olles suuteline lõdvestuma jäävannis, on meil palju lihtsam lõdvestuda ka igapäevastes stressirohketes olukordades. Ekstreemsetes tingimustes aktiveerime oma primaarsed ajuosad – ajutüvi ja limbilise süsteemi, tänu millele saavad tasakaalustuda meie keha loomulikud protsessid ja isetervenemise võime. Meie keha on imeliselt võimekas, meil on lihtsalt vaja anda talle võimalus oma tarkust kasutada.

IMG_6426 copy 2.jpg
 
WHM ühenduses 1.jpg

MEELETREENING

Meeletreening ja pühendumine on alus hingamistehnikate ja külmateraapia toimimisele ja positiivsele mõjule. Meil on võime teadlikult kasutada ja suunata oma meelt, luues sellega ise oma kogemusi. Kui oleme ennast häälestanud mõttele, et jäävannis on rõvedalt külm, valus ja ebameeldiv – siis nii ongi, ja me ei suuda sellesse lõdvestuda. Kui häälestad oma meele lõdvestusele, alistumisele ja rahule

siis seda sa jäävannis ka koged.
Õppides kasutama oma meelt, saavutame kontrolli oma emotsionaalse ja füüsilise seisundi üle. Oskus teadlikult lõdvestuda on hea tervise alus ja pühendumine loob järjepidevad harjumused, mis kannavad meid läbi elu.

 

LISAKS

EKSTAATILINE TANTS,  HELIRÄNNAK, 
HÄÄLETÖÖ JA ENERGIAHARJUTUSED

DSC01635-02.jpg
 

VÕRUMAA LOODUS

Retriidil on võimalus nautida ürgset Võrumaa loodust, mõnuleda soome ja tünnisaunas, puhata hubastes tubades, kosutada end tervisliku söögiga ning veeta aega koos sõbralike avatud inimestega.
Rõuge Ööbikuoru ümbrus oma mägede, orgude ja allikatega on looduslikult väga ilus ja võimas paik, kus on lihtne lasta stressil ja muremõtetel minna, olla kohal ja tunda elust rõõmu.

image00158.jpeg
image00140.jpg
image00163.jpg
image00121.jpeg
image00114.jpeg
image00169 (1copy 2.jpg
 

RUUMILOOJAD JA -HOIDJAD

WHM madis portree 2.jpg

MADIS MEISTER

Wim Hof Meetodi instruktor

"Wim Hof Meetod on aidanud mul jõuda parema füüsilise terviseni, olla emotsionaalselt tasakaalukam, stressirohketes olukordades aidanud lõdvestuda ja suurendanud usaldust, et olen võimeline palju rohkemaks kui eelnevalt arvasin.
Retriidil jagan sinuga teadmisi ja oskusi kuidas Wim Hof Meetodi tehnikaid turvaliselt praktiseerida ja oma tervist sellega toetada."

IMG_7800.jpg

EVA-LOTTA VUNDER

Laulja, holistilise hääletöö õpetaja

“Laulmine ja hääletöö on mu teine vereringe. Hääle autente kasutamine ning teiste juhendamine ehedamasse, enesekindlamasse eneseväljendusse ning iseendaga paremasse ühendusse paneb mind elama ja särama. Koos minuga avastame hääle võimalusi ja mõju oma tervisele ning elus laiemalt. Lisaks jagan retriidi hommikutel lihtsaid energiaharjutusi, mis aitavad elujõudu igapäevaselt kehas aktiveerida ja üleüldiselt parema tasakaalu suunas teed sillutada.”

 
DSC_3148.jpg

KEIJO TISMUS

aka. Deejay K.O

"Teie ette astub troopilise house muusika korüfee. Olen Afro House DJ, kes ühendab võnked ka trummide ja techno helidega. Viin teid vabastavale rännakule läbi ekstaatilise tantsu. Mu valik on eksootiline ja troopiline! Me loome koos midagi maagilist, kus mina annan teile energiat ja teie mulle. See kõik tuleb juba loomulikult ja ehedalt. Usalda õhtut ja ole voolavuses!"

Artjom Art I am.jpg

ARTJOM KOSTJUK

Art I am

Helirännak on lamamiskontsert, mis on ainulaadne võimalus kuulata ja tunnetada muusikat kogu oma kehaga. Keskendudes helidele ja täielikult lõdvestades, saab meel rahuneda ja keha puhata.
Artjom tegeleb tervendavate helide ja meditatsiooni ja tantsumuusika loomisega, "string art" stiilis kunstiga ja graafilise disainiga.

272058294_313523420724920_346629127813989881_n.jpg

MARKUS MEKK JA KADRI KARU

Vana-Võromaa Vegan

Meile meeldib süüa teha ja ise hästi süüa! Sel retriidil pakume Sulle täistaimset toitu, mis ergutab meeli ja kosutab keha.

 

INFO

WIM HOF MEETODI RETRIIT

11.-13. veebruar 2022 Võrumaal

HIND: 350€

(100€ tagastamatu ettemaks* + 250€ kohapeal)

Hind sisaldab:
3-päevane retriit

2 ööd majutust

(2-4 kohalistes tubades)

6 toidukorda (taimetoit)

Registreerimiseks täida allolev vorm või

kirjuta oma osalemise soovist: 

avarelu.koolitused@gmail.com

Kohtade arv on piiratud!

 

REGISTREERI

Peale registreerimist saadan e-mailiga vajaliku info.

Aitäh registreerimast! Võtame sinuga hiljemalt 2-tööpäeva jooksul ühendust!

IMG_2250 (reduced size).jpg
 

OLULINE

Retriidil osalemiseks ei ole vajalik eelnev kogemus Wim Hof Meetodi tehnikate praktiseerimisel, aga on oluline olla hea tervise juures ja füüsiliselt heas vormis.

Wim Hof Meetodi tehnikad ei sobi rasedatele ega epileptikutele!

Südame-, neeru-, kopsuhaiguste ja muude tõsiste haiguslike seisundite puhul võta eelnevalt minuga ühendust ja konsulteeri oma arstiga, kas see sinu jaoks sobib.
Enne üritust tuleb täita ka tervisedeklaratsioon ja isikliku vastutuse avaldus, mille saadan peale registreerimist.
*Ootamatu põhjuse tõttu retriidile mitte tulemise korral on võimalus kasutada ettemaksu Wim Hof Meetodi baaskursuse piletina. Ürituse ära jäämise korral tagastatakse ka ettemaks. 

Kui tekib küsimusi siis võta julgelt ühendust!
Kas oled valmis avardama oma piire ja kogema enda sisemist väge?!